Bramy

bramy-garazowe-grodzisk-mazowiecki (2)

Bramy garażowe – Bramy segmentowe (Wiśniowski) – Grodzisk Mazowiecki

Bramy garażowe są obowiązkowym wyposażeniem każdego garażu lub magazynu, jeśli właścicielowi zależy na bezpieczeństwie i swoim komforcie psychicznym. Oprócz doskonałej funkcjonalności i sprawności powinny się cechować także nienagannym wyglądem, aby odgrywały rolę estetycznego dodatku.

Jakie bramy garażowe u nas znajdziesz?

Stawiamy na sprawdzone i porządne rozwiązania, dlatego też współpracujemy z producentem Wiśniowski, oferując gwarancję doskonałej jakości. W naszej ofercie znajdziesz bramy garażowe różnego typu, m.in.:

bramy-garazowe-grodzisk-mazowiecki

  • Bramy segmentowe – są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych budynków, które stawiają przede wszystkim na wysokie parametry i wygląd. Bramy segmentowe to przede wszystkim designerskie modele,  niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. W takich przypadkach do produkcji użyte zostały materiały akustyczno i termoizolacyjne, gwarantując odpowiednią szczelność każdego garażu. Niektóre modele charakteryzują się niemal tak samo niską przepuszczalnością ciepła, jak wielokomorowe okna pasywne.
  • Bramy roletowe – każdy model obowiązkowo wyposażony jest w napęd sterujący, dzięki czemu możliwe jest nawijanie kurtyny bramy na wał umieszczony w skrzynce. Taki mechanizm pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, które można przeznaczyć na oświetlenie lub inną aranżację. Dla dodatkowego bezpieczeństwa bramy roletowe wyposażone są w awaryjne otwieranie bramy od wewnątrz lub zewnątrz, sterowane specjalną korbą.

 

bramy-garazowe-wisniowski-grodzisk-mazowiecki

  • Bramy uchylne – najpopularniejszy model bram, łączący w sobie prostotę działania, jak i wykonania. Sprawdzone mechanizmy gwarantują funkcjonowanie bez zarzutu, a uniwersalny wygląd bramy sprawdzi się w stylistyce każdego eleganckiego domu. Zwykle do wykonania stosuje się blachę stalowo ocynkowaną lub blachę stalową perforowaną ocynkowaną. Warstwa zabezpieczenia podnosi trwałość całej bramy uchylnej i zwiększa odporność na warunki atmosferyczne.
  • Bramy rozwierne – ekonomiczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli istnieje możliwość wygospodarowania kawałka przestrzeni przy bramie. Atrakcyjna cena w połączeniu z prostym mechanizmem sprawiają, że bramy rozwierne cieszą się dużą popularnością wśród Klientów. Dużym atutem jest możliwość wyboru wersji z pojedynczym lub podwójnym skrzydłem.

 

Wszystkie bramy garażowe w naszym asortymencie dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, przez co nawet najbardziej wybredny Klient będzie w stanie dopasować model do swoich upodobań. Oprócz standardowej palety barw posiadamy także kolory drewnopodobne, które w subtelny sposób imitują połacie drewniane.

bramy-garazowe-segmentowe-grodzisk-mazowiecki

O czym warto pamiętać przy wyborze bramy?

Najważniejsze jest określenie powierzchni, którą może właściciel zagospodarować na zakres otwierania bramy. Aspekt ten zależy od wielkości garażu, jak i podjazdu. W małych posesjach, gdzie liczy się każdy centymetr, zaleca się korzystanie z bram zajmujących niewiele miejsca – takich jak bramy roletowe.
Jeśli potrzebujesz się upewnić, że wybrana brama jest odpowiednia, polecamy zapoznać się ze specyfikacją znajdującą się na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami, ponieważ w każdej chwili służymy radą dla naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi produktami:

 

Bramy – Galeria

 

 

 

 

Doradzamy naszym Klientom, aby zapewnić im komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę w użytkowaniu okien od wielu lat na najwyższym możliwym poziomie. Producent okien Warszawa – sprzedaż i montaż okien; okna plastikowe, okna PCV, okna VEKA.

Dane kontaktowe

Nasz partner