Okna PCV (okna energooszczędne) - Grodzisk Mazowiecki

Okna PCV (okna energooszczędne) - Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy firmą, która ceni sobie przede wszystkim uczciwość wobec Klienta, dlatego też nie skupiamy się na błahych obietnicach. Nasze okna PCV zagwarantują Państwu komfort i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Ponadto w asortymencie mamy również okna energooszczędne, więc nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie coś dla siebie.

Jakie rodzaje okien można u nas znaleźć?

Przede wszystkim sprawdzone przez profesjonalistów pod kątem jakości. W naszej ofercie skupiamy się na zaspokojeniu potrzeb Klienta, dlatego też oferujemy okna PCV do każdego typu budownictwa.
Okna PCV (okna energooszczędne) - Grodzisk Mazowiecki

Okna Passiv-Line

Okna energooszczędne pasywne, które charakteryzują się szeregiem zalet zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i wyglądu. Do dyspozycji Klientów mamy kilka modeli: Model Plus - cechuje wysoka izolacyjność cieplna gwarantująca niski współczynnik przenikania ciepła, co znacząco przekłada się na mniejsze koszty ogrzewania obiektu w czasie zimy. Innowacyjnym sposobem jest stosowanie dodatkowych kształtek styropianowych w komorach profili w połączeniu z wkładkami izolującymi. Co więcej, potrójny zestaw uszczelek zwiększa izolacyjność akustyczną.

Okna PCV (okna energooszczędne) - Grodzisk Mazowiecki 2

Model S – multifunkcyjne okno, które idealnie sprawdzą się niemal w  każdej sytuacji. Można je stosować w budynkach prywatnych, jak i publicznych. Pozwala na pasywną energooszczędność całego budynku, co z pewnością wpływa pozytywnie na środowisko. Dodatkowo gwarantuje odporność na włamania, charakteryzując się klasą RC2. Okna Passiv-Line S można stosować w dowolnej strefie klimatycznej, bez względu na panujące tam warunki. Model Ultra – może pochwalić się najlepszymi parametrami w kwestii ciepła, przez co stanowi doskonały wybór do budownictwa pasywnego. Nowoczesne rozwiązania pozwoliły w modelu Ultra osiągnąć idealną szczelność na powietrze oraz wodę. Model Ultra bardzo dobrze sprawdza się nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
Z biegiem lat okna energooszczędne są popularniejsze ze względu na fakt, że potrafią obniżyć koszty eksploatacji budynku. Jest to szczególnie ważne zarówno dla środowiska, jak i wydatków domowników.

Okna Premium Line

Modele Premium opierają się na połączeniu nowoczesności z solidnym wykonaniem. Ich główną zaletą jest optyczne ukrycie skrzydła za ościeżnicą, dzięki czemu wydaje się, że niewidoczne są ramy okienne. Przekłada się to na optycznie powiększenie powierzchni przeszklenia. Podobnie jak okna pasywne, tak i okna Premium określane są jako energooszczędne z właściwościami izolacji akustycznej.

Okna Comfort Line

Klasyczne okna PCV, które potrafią dobrze połączyć funkcjonalne właściwości z atrakcyjnym wyglądem i ceną. Sprawdzają się u naszych Klientów jako ekonomiczne rozwiązanie, przy jednocześnie dobrych parametrach technicznych. Wnętrze okna składa się z pięciu komór, dzięki czemu całość osiąga wysoką izolacyjność cieplną, a także akustyczną.

Drzwi tarasowe i balkonowe

Nie będzie żadnym odkryciem, że najczęściej drzwi balkonowe lub tarasowe zwracają uwagę domowników, czy też ich gości. Zarówno dla eleganckiego wyglądu, jak i wygodnego użytkowania wybór odpowiednich drzwi powinien zostać przemyślany. W naszej ofercie znajdą Państwo modele, które gwarantują odpowiednią szczelność, termoizolacyjność, a ponadto dostępne są w dużych gabarytach.

Zobacz jak powstają okna PCV firmy AdamS

Zobacz katalog okien PCVDoradzamy naszym Klientom, aby zapewnić im komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę w użytkowaniu okien od wielu lat na najwyższym możliwym poziomie. Producent okien Warszawa – sprzedaż i montaż okien; okna plastikowe, okna PCV, okna VEKA.

Dane kontaktowe

Nasz partner