Montaż

Montaż okien, drzwi – Grodzisk Mazowiecki

Za każdym razem wybór drzwi i okien wiąże się z koniecznością ich poprawnego montażu. Najlepiej, jeśli montaż okien lub drzwi zostanie on wykonany przez profesjonalistów, ponieważ zmniejsza to ryzyko błędu lub usterki na tym etapie. Większość zgłaszanych problemów związana jest właśnie z nieprawidłowym montażem, czego można łatwo uniknąć.

 

Jakie są rodzaje montażu?

Montaż okien, drzwi - Grodzisk Mazowiecki

Podstawowa różnica wynika przede wszystkim z rodzaju zastosowanego okna lub drzwi. Inaczej wygląda montaż okien standardowych, specjalnych, czy też antywłamaniowych. Nawet najlepsza jakość produktu nie zda egzaminu, jeśli całość nie zostanie odpowiednio wykończona.
Rozróżniamy kilka podstawowych rodzajów montażu:

Montaż standardowy – najpopularniejszy sposób montażu okien i drzwi, dopasowany do grubości oraz typu ściany. Przed jego wykonaniem zaleca się sporządzenie projektu wykonawczego.

Mocowanie wykonywane jest przy pomocy kotew, dybli oraz dodatkowych śrub, w zależności od wielkości okna.

Montaż ciepły – przeznaczony do okien i drzwi energooszczędnych, gdzie liczy się najdrobniejszy szczegół podczas etapu uszczelniania ościeżnicy i innych elementów. Montaż tego typu eliminuje mostki termiczne, które mogą powstać na łączeniu muru lub ściany.

Montaż antywłamaniowy – zarówno montaż okien, jak i drzwi powinien być w tym przypadku wykonany zgodnie z normą europejską. Owa norma określa jakich dybli użyć, jaka powinna być głębokość zamocowania kotew oraz odległość między nimi. Dzięki temu okno lub drzwi spełniają certyfikat bezpieczeństwa.

Prócz podstawowych metod montażu można wyróżnić jeszcze kilka innych metod. Są one zależne od rodzaju asortymentu, dlatego też każdy projekt warto skonsultować z profesjonalistami, którzy doradzą jaki montaż będzie odpowiedni.

 

Montaż okien, drzwi - Grodzisk Mazowiecki 1

Dlaczego warto skorzystać z naszego montażu okien i drzwi?

Przede wszystkim dlatego, że oferujemy montaż okien dostosowany do naszych produktu. Jeśli nasz Klient zdecydował się na nasze okna lub drzwi, to z gwarancją jakości jesteśmy w stanie zaoferować montaż wykonany przez profesjonalistów w swojej dziedzinie.
Dzięki temu zarówno my, jak i Klient będzie zadowolony ze zrealizowanej usługi. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Doradzamy naszym Klientom, aby zapewnić im komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę w użytkowaniu okien od wielu lat na najwyższym możliwym poziomie. Producent okien Warszawa – sprzedaż i montaż okien; okna plastikowe, okna PCV, okna VEKA.

Dane kontaktowe

Nasz partner