Plisy

Plisy – Grodzisk Mazowiecki

Plisy, czyli rolety plisowane to nowoczesna forma osłon okiennych, która łączy w sobie estetyczny wygląd i wygodną funkcjonalność. Ich fenomen opiera się przede wszystkim na uniwersalnej formie, którą można zastosować w wielu miejscach. Dodatkowo plisy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

 

Jakie są zalety rolet plisowanych?

Plisy - Grodzisk MazowieckiJeśli potrzebujesz rolet, które wyglądają naturalnie, a przy tym skutecznie blokują dopływ światła nawet w oknach dachowych, to plisy są tutaj idealnym wyjściem. Wyróżnia je szereg zalet, a kilka z nich jest szczególnie istotnych:

Intrygujący wygląd – plisy mają ciekawą harmonijkową strukturę, która już na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę. Jeśli do tego dobierzesz odcień pasujący do wnętrza, wtedy z pewnością cała przestrzeń nabierze elegancji i szyku.

Wszechstronny montaż – rolety plisowane pasują do każdego typu okna. Można je zamontować na oknach klasycznych, dachowych, o dowolnym kształcie oraz rozmiarze. Sam montaż jest bardzo łatwy, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko błędu.

Wygodne sterowanie – absolutną zaletą plis jest możliwość ich przesuwania na dowolną wysokość. Można nimi zasłonić tylko jeden fragment okna, a można też całe.

Jak widać po powyższych argumentach, rolety plisowane mogą być ewenementem, jeśli chodzi o wygodne i ładne osłony okienne. Warto zaznaczyć, że plisy są bardzo łatwe w czyszczeniu i odporne na blaknięcie pod wpływem słońca.

 

Plisy - Grodzisk Mazowiecki 1

Rodzaje zamocowań plis

Dostępne w naszej ofercie plisy, można zamocować zależnie od potrzeby na kilka sposobów:

  • Mocowanie standardowe w świetle szyby.
  • Mocowanie bezinwazyjne.
  • Mocowanie na kątowniki do listy przyszybowej lub ramy okna.
  • Mocowanie do okna dachowego z prowadnicami.

Odpowiedni rodzaj mocowania zależy od tego, czy istnieje możliwość wiercenia otworów w listwach przyszybowych oraz kilku innych elementów.

 

Jakie tkaniny są stosowane do plis?

W roletach plisowanych wyróżniamy setki materiałów plisowanych w wielu dostępnych kolorach. Oferujemy standardowe plisy jednokolorowe, o wyrazistych lub stonowanych barwach, czy także modele posiadające subtelny deseń. Dla dodatkowej ochrony plisy można pokryć powłoką izolującą, która odporna jest na zwiększoną wilgotność lub ma właściwości tkaniny trudnopalnej.

Doradzamy naszym Klientom, aby zapewnić im komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę w użytkowaniu okien od wielu lat na najwyższym możliwym poziomie. Producent okien Warszawa – sprzedaż i montaż okien; okna plastikowe, okna PCV, okna VEKA.

Dane kontaktowe

Nasz partner