Plisy

Plisy – Grodzisk Mazowiecki

Plisy, czyli rolety plisowane to nowoczesna forma osłon okiennych, która łączy w sobie estetyczny wygląd i wygodną funkcjonalność. Ich fenomen opiera się przede wszystkim na uniwersalnej formie, którą można zastosować w wielu miejscach. Dodatkowo plisy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych.

 

Jakie są zalety rolet plisowanych?

Plisy - Grodzisk MazowieckiJeśli potrzebujesz rolet, które wyglądają naturalnie, a przy tym skutecznie blokują dopływ światła nawet w oknach dachowych, to plisy są tutaj idealnym wyjściem. Wyróżnia je szereg zalet, a kilka z nich jest szczególnie istotnych:

Intrygujący wygląd – plisy mają ciekawą harmonijkową strukturę, która już na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę. Jeśli do tego dobierzesz odcień pasujący do wnętrza, wtedy z pewnością cała przestrzeń nabierze elegancji i szyku.

Wszechstronny montaż – rolety plisowane pasują do każdego typu okna. Można je zamontować na oknach klasycznych, dachowych, o dowolnym kształcie oraz rozmiarze. Sam montaż jest bardzo łatwy, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko błędu.

Wygodne sterowanie – absolutną zaletą plis jest możliwość ich przesuwania na dowolną wysokość. Można nimi zasłonić tylko jeden fragment okna, a można też całe.

Jak widać po powyższych argumentach, rolety plisowane mogą być ewenementem, jeśli chodzi o wygodne i ładne osłony okienne. Warto zaznaczyć, że plisy są bardzo łatwe w czyszczeniu i odporne na blaknięcie pod wpływem słońca.

 

Plisy - Grodzisk Mazowiecki 1

Rodzaje zamocowań plis

Dostępne w naszej ofercie plisy, można zamocować zależnie od potrzeby na kilka sposobów:

  • Mocowanie standardowe w świetle szyby.
  • Mocowanie bezinwazyjne.
  • Mocowanie na kątowniki do listy przyszybowej lub ramy okna.
  • Mocowanie do okna dachowego z prowadnicami.

Odpowiedni rodzaj mocowania zależy od tego, czy istnieje możliwość wiercenia otworów w listwach przyszybowych oraz kilku innych elementów.

 

Jakie tkaniny są stosowane do plis?

W roletach plisowanych wyróżniamy setki materiałów plisowanych w wielu dostępnych kolorach. Oferujemy standardowe plisy jednokolorowe, o wyrazistych lub stonowanych barwach, czy także modele posiadające subtelny deseń. Dla dodatkowej ochrony plisy można pokryć powłoką izolującą, która odporna jest na zwiększoną wilgotność lub ma właściwości tkaniny trudnopalnej.

 

Plisy – galeria

 

Doradzamy naszym Klientom, aby zapewnić im komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę w użytkowaniu okien od wielu lat na najwyższym możliwym poziomie. Producent okien Warszawa – sprzedaż i montaż okien; okna plastikowe, okna PCV, okna VEKA.

Dane kontaktowe

Nasz partner