Rolety

Rolety – Grodzisk Mazowiecki

Rolety różnego rodzaju to doskonały sposób na ochronę przed światłem słonecznym lub niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. Stają się popularne zwłaszcza latem, gdy promienie słoneczne potrafią podnieść temperaturę we wnętrzu nawet o kilka stopni. Ponadto mocno kryjące rolety zapewniają komfort i prywatność we własnym domu, czy też pomieszczeniu biurowym.

 

Rolety - Grodzisk Mazowiecki

Jakie rolety znajdziesz w naszej ofercie?

Zarówno rolety wewnętrzne, jak i zewnętrzne wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę, jak istotny współcześnie jest design wnętrza, dlatego do każdego modelu rolet dostępna jest szeroka gama kolorów. Najczęściej współpracujemy z producentem rolet Tapparella oraz Hanarol w kwestii rolet wewnętrznych, które są najbardziej ekonomiczną formą zasłonięcia okna. Rolety zewnętrzne, a także żaluzje fasadowe są u nas na gruncie współpracy z firmą Portos i Hanarol.

 

Znajdziesz tutaj rolety wewnętrzne różnego typu:

Rolety - Grodzisk Mazowiecki 1Rolety dzień i noc – uniwersalne rozwiązanie, zwłaszcza dla osób ceniących sobie wygodę. System rolet tego typu pozwala na dowolne decydowanie o ilości dostającego się światła oraz reguluje możliwość nagrzania pomieszczenia. Tkaniny dostępne są w różnorodnych kolorach, co sprawia, że rolety sprawdzą się w pokoju, salonie, a także sypialni dziecięcej.

 

 

Rolety - Grodzisk Mazowiecki 2

Rolety materiałowe – dostępne w wielu odsłonach faktur, jak i kolorów. Nadają się do każdego wnętrza, tworząc przytulny klimat i skutecznie redukując promieniowanie słoneczne.

 

 

 

Rolety - Grodzisk Mazowiecki 3Rolety rzymskie – innowacyjne połączenie rolet łatwych w obsłudze z wytrzymałym materiałem tworzą produkt dopasowany do stylistyki nowoczesnej, jak i klasycznej. Sterowanie przy pomocy koralików, sprawia, że sprawdzą się także w pokoju dziecięcym.

 

 

 

W naszej ofercie znajdą się także rolety zewnętrzne, które pełnią dodatkowo wiele innych funkcji:

Rolety - Grodzisk Mazowiecki 4

Funkcjonalność – rolety zewnętrzne są idealnym zabezpieczeniem przed czynnikami atmosferycznymi. Hamują negatywne oddziaływanie słońca, deszczu, wiatru czy też śniegu. Można wyróżnić tutaj rolety elewacyjne oraz podtynkowe. Dla budownictwa energooszczędnego są doskonałym uzupełnieniem pasywnych okien, ponieważ wspierają dodatkowo izolację termiczną budynku.

Wygoda – prywatność najwyższego stopnia zagwarantowana jest dzięki całkowicie kryjącej powierzchni rolet zewnętrznych. Dodatkowy atut to właściwości i zabezpieczenia antywłamaniowe. Łatwa obsługa stanowi zwieńczenie całego systemu, ponieważ roletami można sterować przy pomocy jednego pilota.

Design – może się wydawać, że rolety zewnętrzne zniszczą estetyczny aspekt domu, jednak nic bardziej mylnego. Liczne modele, które można u nas znaleźć, pozwolą dopasować produkt do stylistyki całego budynku, co z pewnością zagwarantuje zadowolenie Klienta.

Gwarancja naszych produktów

Wszystkie usługi oraz nasz asortyment wykonujemy w zgodzie z renomowanymi certyfikatami i licencjami, co stanowi gwarancję najwyższej jakości. Dodatkowym atutem są liczne rekomendacje konsumentów którzy skorzystali z naszych usług. Dbamy o każdego Klienta, dlatego w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

 

Rolety zewnętrzne – Galeria

 

 

Rolety materiałowe – Galeria

 

 

Rolety dzień noc – Galeria

 

 

Rolety rzymskie – Galeria

 

Doradzamy naszym Klientom, aby zapewnić im komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę w użytkowaniu okien od wielu lat na najwyższym możliwym poziomie. Producent okien Warszawa – sprzedaż i montaż okien; okna plastikowe, okna PCV, okna VEKA.

Dane kontaktowe

Nasz partner