Żaluzje fasadowe

Żaluzje, żaluzje fasadowe – Grodzisk Mazowiecki

Żaluzje fasadowe to ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie, które skutecznie zasłoni okno, dając poczucie prywatności i izolacji od promieni słonecznych. W naszej ofercie znajduje się szereg modeli, które mogą zostać dopasowane do każdego stylu budownictwa.

 

Żaluzje, żaluzje fasadowe - Grodzisk MazowieckiŻaluzje wewnętrzne

Osłony wewnętrzne charakteryzują się lekką konstrukcją, która nie ingeruje zbyt mocno w ramę okienną lub otwór okienny.

Doskonale sprawdzą się w domowych wnętrzach, takich jak salon lub sypialnia, gdzie mogą nadać całości przytulny i komfortowy charakter. W naszej ofercie znaleźć można m.in. żaluzje:

Panelowe – składają się z pionowych pasów tkanin, zwanych lamelami. W zależności od modelu można je zsuwać jedno lub dwustronnie. Najczęściej żaluzje panelowe wykonane są z tkanin roletowych, a cały system zostaje zamocowany do sufitu lub ściany.

Żaluzje, żaluzje fasadowe - Grodzisk Mazowiecki 1

Pionowe – klasyczne rozwiązanie w postaci pionowych pasów o szerokości 127 mm lub 89 mm. Podobnie jak żaluzje panelowe mogą być zsuwane dwustronnie, a montaż wykonuje się na suficie lub ścianie. Ogromną zaletą żaluzji składających się z lamel jest możliwość zastosowania ich jako przesłon na dużych powierzchniach.

Plisowane – żaluzje tego typu są tkaniną składaną harmonijkowo, dzięki czemu są bardzo łatwe w obsłudze. Plisy mogą zostać zamontowane do listwy przyszybowej, a sterowanie wykonuje się ręcznie lub przy pomocy mechanizmu sznurkowego. Charakterystyczną zaletą żaluzji plisowanych jest możliwość przysłonięcia tylko fragmentu lub całości okna.

Poziome – standardowa forma żaluzji, montowana na skrzydle okiennym, ścianie, suficie, bądź też wnęce okiennej. W naszym asortymencie dostępne są żaluzje poziome drewniane, bambusowe, aluminiowe oraz w systemie Hit.

 

Żaluzje zewnętrzneŻaluzje, żaluzje fasadowe - Grodzisk Mazowiecki 2

Podobnie, jak i rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe chronią przed czynnikami atmosferycznymi oraz zabezpieczenie antywłamaniowe. Wykonane z trwałego aluminium, a sterowane są za pomocą korby lub mechanizmu elektrycznego.
Żaluzje fasadowe potrafią łączyć cechy praktyczne, jak i estetyczne. Ponadto pozwalają na przesłonięcie dużych powierzchni, jednocześnie izolując wnętrze od nadmiernego przegrzania. Wpływa to pozytywnie na pasywne właściwości samego okna, na którym mogą zostać zamontowane. Dodatkowe powłoki lakiernicze pozytywnie wpływają na odporność na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg i wiatr.

Doradzamy naszym Klientom, aby zapewnić im komfort, bezpieczeństwo oraz ochronę w użytkowaniu okien od wielu lat na najwyższym możliwym poziomie. Producent okien Warszawa – sprzedaż i montaż okien; okna plastikowe, okna PCV, okna VEKA.

Dane kontaktowe

Nasz partner